08.04.2023 року відбувся Відкритий особистий Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного орієнтування бігом в лісовому масиві біля с. Оленівка. Організатори змагань – управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, відокремлений осередок Федерації спортивного орієнтування України в Хмельницький області та ГО спортивний клуб «Туманний альбінос».
Культорганізатор, керівник гуртка ПНВО Тетяна Недря взяла участь у суддівстві змагань. Завдячуючи професійній організації головної суддівської колегії у складі Краюшина О.О., Тараріна В.М. та Фесенко І.Б. юні орієнтувальники отримали навички проходження дістанцій в засніженому, весняному лісі.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/04/15c7264e-91a1-4be7-b046-0f41ca75f2e8.jpg)