5
(1)

За вікном особлива атмосфера. Усі віруючі люди в передчутті Світлого свята Великодня, котре вважається найсвітлішою, найважливішою подією весни.
Українці ретельно готуються до цього дня. Великдень символізує відродження й оновлення. На полицях магазинів з’являється безліч тематичних сувенірів, але найприємніше – здивувати своїх близьких власноруч створеним подаруночком. Саме з цією метою педагоги позашкільного навчально-виховного об’єднання повели ряд тематичних майстер-класів.
Для вихованців гуртків ПНВО, учнів ліцею №9 та 15 керівниками гуртків Богомоловою О.А., Веренчук Н.І., Гоцуляк І.В., Дульською А.А., Журавель Н.І., Столяр О.В., Сорокою Н.Й., Трояновська О.М., Тимцясь О.В. та Юр’євою Т.М. було проведено тематичний майстер-клас «Пасхальний декор». Педагоги запропонували дітям цікаві і творчі ідеї створення святкового декору, котрий є невід’ємною частиною оформлення приміщення до свята.
Під час роботи вихованці поглибили знання про традиції святкування Великодня та необхідність їх зберігати та розвивати.
Педагогам вдалося найголовніше – запалити вогники радості в щирих оченятах наших дітей, котрі як ніколи потребують уваги та щастя.
Щиро вітаємо всіх із прийдешнім Світлим святом Воскресіння Христового й бажаємо добра, миру та злагоди в кожному домі!
Дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати та обіймати! Все буде Україна!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь