Щоб користуватися дарами природи без ризику нашкодити, потрібні певні знання та вміння. У одних рослин лікарським вважаються коріння, у інших – листя, бруньки, квіти. Треті можна споживати повністю. Важливу роль у фітотерапії грає дозування: іноді прийняті у великих кількостях ліки стають отрутою. Так що у всьому потрібно знати міру, а ще краще – перед початком споживання порадитися з лікарем.
Про особливості збору та застосування лікарських рослин можна дізнатись з презентації керівника гуртка Гільфанової Н.А..
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2020/04/Lystya-gvozdychnogo-dereva-750x410-1.jpg)