Травневе святкування Дня міста Кам’янця-Подільського через карантин перенесено на вересень місяць, але це незаважає усім здійснити онлайн-екскурсію нашим славним містом, яку пропонує керівник гуртка Недря Т.В.
Онлайн-екскурсія тут.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2020/05/kampod-60ce9f5f123d6a4a49b96dcc9adb77cf.jpg)
Кам’янець-Подільське позашкільне навчально-виховне об’єднання, 32300, вул.Огієнка 35а, (03849) 5-14-75, kpmnvk2015@ukr.net
Травневе святкування Дня міста Кам’янця-Подільського через карантин перенесено на вересень місяць, але це незаважає усім здійснити онлайн-екскурсію нашим славним містом, яку пропонує керівник гуртка Недря Т.В.
Онлайн-екскурсія тут.
Наскільки цей пост був корисним?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0
Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.