0
(0)

29 вересня 2023р. позашкільне навчально-виховне об’єднання долучилося до акції, ініційованої командою платформи пам’яті Меморіал з висадження Алеї пам’яті Героїв, а саме саджанців калини. Метою проведення акції є вшанування пам’яті загиблих Героїв, підтримати тих, хто втратив близьких, залучити дітей – наше майбутнє до важливої ініціативи.
Захід проводився напередодні Дня захисника і захисниць України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.
В ході проведення вищевказаного заходу вихованці позашкільного навчально-виховного об’єднання та всі присутні дізналися про історію Дня захисників і захисниць України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. Дізналися про кам’янчан, котрі загинули захищаючи країну, серед яких і дотичні до ПНВО люди. Це Андрій Самборський, Віктор Боржієвський та Максим Квапиш. Всі вони активно займалися спортивним туризмом. Успішно виступали у складі команд на змаганнях. Були суддями чемпіонатів України. Учасники заходу почули про те, ким були ці люди в цивільному житті. Чим вони займалися, про що мріяли, як потрапили на війну та як загинули.
Алея пам’яті Героїв в еколого-натуралістичному відділі ПНВО стане місцем спогадів про загиблих українців, котрі віддали найцінніше – своє життя! Завдяки їм ми продовжуємо жити, а наша країна є незалежною! Світла пам’ять воїнам світла, які встали на захист своєї Батьківщини!
Слава тим, хто захищає рідну землю від ворога, хто героїчно і мужньо відстоює право українського народу на світле, мирне, вільне майбутнє! Слава тим, хто перемагає – захисникам і захисницям України!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь