0
(0)

Осінь багата на свята. Справжнє осіннє свято – День гарбуза. Свято найбільш популярне у США, але за кількістю українських традицій, народної творчості та крилатих виразів пов’язаних із гарбузами, можна сказати, що і в Україні.
Гарбузи належать до родини гарбузових, до якої входять також огірки, дині, кавуни, канталупа та цукіні. Всупереч поширеній думці, гарбузи – це фрукти, а не овочі. Родом з Центральної Америки та Мексики, гарбузи вирощують у Північній Америці вже понад 5000 років. Гарбузи відомі своєю користю для здоров’я. Вони багаті на бета-каротин, антиоксидант, який організм перетворює на вітамін А. Крім того, вони багаті на клітковину, калій і вітамін С. Калій, що міститься в гарбузах, позитивно впливає на організм.
Керівники гуртків позашкільного навчально-виховного об’єднання Дульська Анжела, Бурлуцька Олена, Трояновська Оксана та Богомолова Оксана розповіли дітям про історію походження і поширення, сфери використання, рекорди з вирощування, найбільш цікаві факти про гарбузи, провели майстер-класи з їх виготовлення.
Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати та навчати дітей!!!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь