0
(0)

Бої за Донецький аеропорт почалися 26 травня 2014 року, а 21 січня 2015 року після важкої 242-денної оборони донецького аеропорту українські бійці відійшли у бік селища Піски. На місці аеропорту залишилися руїни – “місячна поверхня.” В останні дні захисту Донецького аеропорту – 19 та 20 січня – там загинуло 58 найкращих синів України.
22 січня 2015 року будівля нового терміналу рухнула повністю та під плитою другого поверху залишились тіла останніх захисників Донецького аеропорту – «кіборгів».
Саме тому 22 січня вихованці гуртків «Джура» та «Юні миротворці» позашкільного навчально-виховного об’єднання відвідали тренувальний полігон «Легіон Січових стрільців», на території якого знаходиться пам’ятний хрест, який встановлений на честь усіх воїнів, що загинули в обороні Донецького аеропорту та інших східних територій України в зоні проведення воєнних операцій АТО. Покладанням квітів та хвилиною мовчання діти вшанували пам’ять воїнів української армії та добровольців, які утримували оборону аеропорту, а також контролювали навколишні села.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь