5
(1)

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.
Міжнародний день захисту дітей відсвяткували в 50 країнах вже наступного 1950 року. Відтоді подія стала однією з наймасштабніших у всьому світі. Головна мета свята – привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.
З нагоди цього свята на території відділу ЕНЦУМ керівники гуртків Гоцуляк І.В., Тимцясь О.В., Юр’єва Т.М.., Данчук Н.Я., Грушкова М.В., Трояновська О.М., Воронюк В О., Богомолова О.А., та Гламозда Н. провели квест «У пошуках сонця».
Метою заходу було сформувати у дітей уявлення про сонце, знаходити добрі та негативні його сторони.
Після квесту було проведено екскурсію, ігри і забави, майстер-класи: «Магія іграшок з ниток» (Лазаркевич Л.Г.) «Прикраси для волосся» (Дульська А.А.).
Діти з гарним настроєм повернулись додому.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь