0
(0)

На кілька днів до Кам’янця-Подільського прибула польська делегація у складі 47 ветеранів – учасників миротворчих операцій Організації Об’єднаних Націй. Основна мета приїзду – зустріч з українськими колегами з нагоди 70-ї річниці створення першої миротворчої місії ООН.
    Представники декількох ветеранських організацій представляють практично всі міста Польщі. Серед гостей – і Тадеуш Сашядек, віце-президент Асоціації ветеранів діяльності за межами держави.
Із приїздом до Кам’янця делегацію вітав міський голова Михайло Сімашкевич. Він зазначив, що наше місто завжди раде вітати гостей, адже відоме як острів семи культур, в якому свій слід залишили сім націй. Подякував мер польським друзям за підтримку військових, прийом кам’янецьких дітей у їхні заклади відпочинку та оздоровлення, моральну і фінансову допомогу, яку міста-партнери з Польщі завжди надають у важкі хвилини.
Також очільник міста вручив пану Тадеушу пам’ятну відзнаку за участь у миротворчих операціях й інші нагороди членам делегації, а очільнику Клубу юних миротворців Володимиру Барановському – подяку за патріотичне виховання молоді і популяризацію міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

 

 

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь