0
(0)

Свято «День сонця» щорічно відзначається в світі 3 травня. Сонце є найближчою до Землі зіркою, всі решта розташовані на більшій відстані від нашої планети.
Сонце є для нашої планети найпотужнішим джерелом космічної енергії. Воно дає нам світло і тепло, які необхідні не тільки людям, але також рослинам і тваринам. Потрібно відзначити, що без сонця у нас не було б повітря і води. Адже тоді повітря перетворилося б в рідкий азотний океан, все води б замерзли, а суша обледеніла. Наша планета виникла близько сонця і життя на ній зародилася теж багато в чому завдяки йому.
Сонце дає людям поновлювану енергію, яку легко використовувати. Крім того, така енергія не утворює токсичних і радіоактивних відходів.
Чому було створене це свято?
Європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) в 1994 році вирішив створити це свято. Це було зроблено з метою привернення уваги суспільства до можливостей використання поновлюваних джерел енергії.
У цей день по всій Європі організовуються заходи різного роду, які спрямовані на демонстрацію можливостей сонячної енергії.
Дуже важливо, що, забираючи частину сонячної енергії, ми не вносимо серйозних змін в енергетичний баланс планети. Останнім часом використання сонячної енергії стає все більш популярним. Це пов’язано з подорожчанням інших видів енергії. Сьогодні проводиться велика кількість різних товарів, які працюють на сонячних батареях. Адже цей вид енергії є дешевим і екологічним, дозволяє уникнути видобутку і спалювання отруйної палива.
День Сонця сприяє поширенню інформації та обміну досвідом між різними країнами і містами.
Саме до цієї нагоди, керівник гуртка Воронюк В.О., пропонує переглянути відео з якого можна дізнатись міста в Україні та світі на гербах яких є зображення сонця.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь