0
(0)

18 жовтня 2019 року в НПП «Подільські Товтри» відбувся науково-практичний семінар «Екологічна освіта та виховання».
У ньому прийняли участь представники екологічної організації «Корпус Землі» Ентоні Елісон та Чарльз Леннокс (США), викладачі і студенти природничого факультету КПНУ імені Івана Огієнка, співробітники природоохоронних установ Кам’янця-Подільського та методист еколого-натуралістичного відділу позашкільного навчально-виховного об’єднання Богомолова  Оксана Антонівна.
Загалом осінній візит американських освітян в Україну, включає відвідування ботанічних садів та інших природоохоронних і освітніх установ України.
Основою можливого обміну буде взаємне відвідування американськими та українськими учасниками організацій та установ, які займаються екологічною освітою в США та Україні, участь у практичних навчальних заходах, польових уроках, семінарах та конференціях, а також робота над створенням позитивної компанії для розвитку екологічної освіти в обох країнах. В результаті обміну очікується розробка та реалізація широкого спектру навчальних програм для дітей та дорослих з використанням інтерактивних, інклюзивних педагогічних підходів, що передбачатимуть ігри та розваги. Загальне збільшення кількості відвідувачів ботанічних садів та національних парків, природоохоронних установ та значне зростання волонтерської діяльності.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь