0
(0)

Вивчення «Природознавства» у початкових класах у поєднанні із гуртками еколого- натуралістичного профілю дає можливість учням краще засвоювати знання та вміння: вчитися економно використовувати та берегти природні багатства, розуміти їхнє значення для життя і господарської діяльності людини, тощо.
Працюючи над проектом «Чому потрібно берегти тепло?» керівник гуртків екологічного відділу ПНВО Інна Василівна Гоцуляк запропонувала здійснити екскурсію для того, щоб гуртківці могли краще оцінити свою власну діяльність.
4 грудня 2017 року вихованці гуртка «Юні садівники» відвідали екологічний відділ ПНВО з метою з’ясувати на практиці «Як краще накопичувати і зберігати тепло завдяки рослинам?».
З розповіді допитливі гуртківці дізналися про цікаве відкриття вчених з Австралії (Мельбурнський королівський технологічний інститут): завдяки рослині – папороть, винайдено спосіб, який дозволяє в 30 разів краще зберігати сонячну енергію. Інженери застосували принцип побудови листя папороті для розробки нового етапу зберігання сонячної енергії. На основі структури цієї рослини був створений прототип електроду. «Листя папороті настільки щільно насичене особливими жилами, що це робить їх надзвичайно ефективними для зберігання і транспортування води в рослині», – пояснює натхненний професор і співавтор дослідження Мин Гу. Саме цей принцип розташування дозволив значно покращити характеристики електродів для зберігання енергії.
При цьому нову розробку можна буде використовувати як у компактних пристроях, так і в великих масштабах. Крім того, це дозволить сонячним батареям бути гнучкими і тонкими. Якщо технологія остаточно доведе свою життєздатність, це може стати величезним кроком вперед для всієї галузі і сонячної, і енергетики взагалі, адже вирішиться одна з головних її проблем: як справді ефективно зберігати енергію, якої може бути так багато.
Екскурсія була досить цікавою, змістовною і захопливою. Завершилось все оглядом і підгодовуванням тварин, які мешкають у затишних і теплих приміщеннях.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь