5
(1)

Цікавим і насиченим видався гарний, сонячний день 18 жовтня для вихованців гуртка «Природа рідного краю» (кер. гуртка Мисько Володимир Зіновійович). Діти здійснили туристсько-краєзнавчу мандрівку за маршрутом с. Кривче (Тернопільська обл.) – м. Хотин (Чернівецька обл.). Під час подорожі юні дослідники побували у печері «Кришталевій» та відвідали знаменитий буковинський форпост – Хотинську фортецю.
Побачене у печері “Кришталевій” викликало у дітей неймовірні емоції. Різнокольорові кристали, величезні підземні зали, тектонічні тріщини, які місцями заростають молочно-білими кристалами, не залишили байдужими нікого.
Справжнім відкриттям для юних дослідників стало відвідання Хотинської фортеці, на території якої вони ознайомились з її історією, основними битвами та почули про визначну роль українських гетьманів у переможних військових баталіях Петра Сагайдачного і Богдана Хмельницького.
Також діти під час екскурсійного маршруту відвідали олійно-жирову фабрику «Дністрянка», де побачили на власні очі етапи виготовлення важливого продукту, від соняшникового насіння до олії.
Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі екскурсії, працювати та навчати дітей!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь