0
(0)

Щороку 21 вересня за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний День Миру, який був заснований у 1981 році, і був вперше проведений у вересні 1982 року.
7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.
Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.
18 вересня керівники гуртків ПНВО Тимцясь О.В., Гільфанова Н.А., Богомолова О.А., Юр’єва Т.М. Барвінська Л.М., Гоцуляк І.В. та Гламозда Н. В. організували і провели для вихованців гуртків флешмоб з нагоди Міжнародного Дня Миру, який об’єднав гуртківців у прагненні до доброти, толерантності, вміння дружити і співпереживати.
Голуби миру, які злетіли з маленьких долонь, понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце, про бажання гратись, радіти та мати добрих друзів.
Протягом заходу керівник гуртка акцентувала увагу вихованців на тому, що Мир, його збереження залежить від кожного з нас.[/video]

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь