5
(1)

Зима – традиційна пора для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму різко зменшуються. З настанням холодів частина комах гине, частина впадає в зимову сплячку, тому птахи поступово переходять на поїдання урожаю насіння й плодів, котрі під снігом неможливо знайти.
У періоди нестачі корму, сильних морозів, найбільш уразливими стають саме птахи.
Процес травлення в птахів відбувається швидко, тому вони постійно потребують їжі. Взимку, впродовж короткого дня, надзвичайно складно добути собі необхідну кількість поживи. Птахи залишаються на ніч голодними, тому й гинуть. Вихованці гуртка “Юні овочівники” (керівник гуртка Трояновська О.М.), учні 7-А класу ліцею №13 долучилися до Всеукраїнської природоохоронної акції “Годівничка”, побували на цікавому занятті та майстер-класі “Допоможемо птахам разом”.
Діти дізналися багато цікавого з світу птахів, визначили заборонені та кращі енергетичні корми для різних видів птахів нашої місцевості, власноруч створили ароматне зерново-горіхове печиво. Виготовлені ласощі розвішували на деревах, клали в годівнички біля ліцею.
Спостерігали за птахами, які з великим задоволенням споживали смаколики. Доречі, першими почали ласувати голуби.
Діти пообіцяли щоденно підгодовувати птахів, аби вони змогли пережити сурові зимові дні та дочекатися весни.
Безмежно вдячні нашим мужнім захисникам за можливість жити, працювати та навчати дітей!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь