0
(0)

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.
Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наше позашкільне навчально-виховне об’єднання.
Керівники гуртків ПНВО: Сорока Н.Й., Богомолова О.А., Юр’єва Т.М., Подшивалова Л.С., Журавель Н.І., Галецька О.В., Столяр О.В. та Лазаркевич Л.Г. приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», до майстер – класів, бесід та години спілкування аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага.
Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,
не зводячи їх до боротьби за виживання! Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь