0
(0)

8 вересня, у місті Кам’янець-Подільський, відкриттям меморіальної дошки на фасаді гарнізонного Будинку офіцерів, вшанували пам’ять кулеметника 90-го окремого десантного штурмового батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади, захисника Донецького аеропорту, Героя України, лицаря Ордену «Народний Герой України», нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Ігоря Брановицького.
З Кам’янцем-Подільським Ігоря пов’язали роки строкової служби, яку він проходив у 1995-1996 роках. Саме тут відбулось його становлення як військовослужбовця, з Кам’янця – Подільського у складі українського миротворчого контингенту ООН від’їжджав в Анголу— наголосив у своєму виступі начальник гарнізону полковник Володимир Родіков. — На оборону Донецького аеропорту Ігор заступав двічі — у грудні 2014 та у січні 2015.
Немає одиниці виміру ступеня героїзму, та я переконаний, що на подвигах і вчинках саме таких героїв виростатимуть і вчитимуться нові покоління наших нащадків, — підкреслив офіцер.
У відкритті пам’ятної дошки прийняли участь юні миротворці гуртківці навчальних закладів № 12 та №16 Позашкільного навчально – виховного об’єднання.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь