0
(0)

Зима – складний період в житті птахів. Дехто відлітає у теплі та багаті кормом краї, а ті, які залишилися зимувати потребують найбільшої допомоги.
Наше завдання – нагодувати пташок, допомогти їм зустріти весну, зберегти життя майбутніх пташенят.
Так, під час проведення Всеукраїнської екологічної акціяї «Наша допомога зимуючим птахам», яка стартувала в грудні місяці серед гуртківців екологічного відділу ПНВО був проведений конкурс на кращий малюнок та кращу листівку про зимуючих птахів. Керівниками гуртків проведені виховні години на тему: « Птахи – наші друзі».
Серед гуртківців молодшого шкільного віку проведено свято присвячене зимуючим птахам. Учні молодших класів виготовили годівниці для пернатих друзів разом зі своїми батьками. Був проведений конкурс на найоригінальнішу годівничку. Згодом власноруч зроблені «пташині їдальні» зайняли свої місця на гілках дерев. Відповідальними за підгодівлю птахів були призначені гуртківці Гоцуляк Ірина та Кошель Юлія. Також ці діти разом з керівником гуртка Гоцуляк І.В. брали активну участь у складанні каталогу зимуючих птахів своєї місцевості, спостерігали за птахами, брали активну участь у проведенні акції.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь