0
(0)

22 квітня координаційний центр екологічного виховання провів ІХ зліт міського осередку Всеукраїнської дитячої спілки “Екологічна варта” під гаслом «Стань на варті рідної Планети» присвяченому Всесвітньому дню Землі. Яка пройшла в онлайн форматі в якій взяли участь всі загони шкіл, працювали активно та творчо. Працювали за структурно часовим модулем.
З привітальним словом виступила Богомолова О.А., голова міського осередку «Екологічна варта», методист екологічного відділу. Щиро подякувала за важливу справу, яку власне виконують як педагоги, так учні шкіл міста за для збереження навколишнього природного середовища та здорового майбутнього.
Одукалець І. О., старший науковий співробітник НПП «Подільські Товтри» ознайомила учасників з об’єктами природно – заповідного фонду території національного природного парку та розкрила проблему: «Прісна вода: поняття та шляхи збереження»
Всі учасники зльоту брали участь в екологічній вікторині. Ентузіазм та творчість загонів «Екологічної варти» об’єднує усіх в єдину родину, яка творить, наше, прекрасне майбутнє.

Підсумковий протокол вікторини дивитись тут.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь