0
(0)

З 22 по 26 березня в Кам’янці-Подільському в каньйоні р. Смотрич відбулися обласні змагання з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі – 2019, які щорічно організовує та проводить позашкільне навчально-виховне об’єднання.
Відкриття проходило в ЗЗСО № 3 (директор Токар О.В.)
З привітальним словом до учасників змагань звернулися начальник відділу загальної середньої, позашкільної освіти та кадрового забезпечення управління освіти і науки Валентина Потанська та директор ПНВО Наталія Ілаш, які побажали командам вдалих виступів.
В змаганнях прийняло участь 7 команд з міста Хмельницького, Полонного та Кам’янця-Подільського.
В перший день змагань учасники долали наступні етапи: спортивний підйом, навісну переправу, траверс схилу, спуск по вертикальним перилам, похила навісна переправа вниз та скельний підйом. Перше місце на цій дистанції посіли команди «МЕЧТА» Хмельницької ОФСТ та команда «Сонечко» Хмельницького ОЦТКУМ, ЗЗСО №10; ІІІ місце – ТРК «Штурм».
В наступний день змагань команди долали шестикілометрову дистанцію «Крос-похід» на якій були такі етапи: переправа по мотузці з перилами, навісна переправа через яр, рух по жердинах спуск по вертикальних перилах, індивідуальне транспортування потерпілого, підйом по скельній ділянці. Тут перемогу виборола команда «МЕЧТА».
У загальному заліку перемогу здобула команда обласної федерації спортивного туризму – «МЕЧТА» (м. Хмельницький).
ІІ місце посіла команда ТРК «Штурм» (м. Хмельницький).
ІІІ місце – команда «Сонечко», ХОЦТКУМ (м. Хмельницький).
Трійка призерів загального заліку були нагородженні медалями та грамотами.
Адміністрація ПНВО щиро дякує членам ГСК та суддям змагань.
Окрема подяка за надану допомогу у проведенні змагань нашому постійному спонсору директору Кам’янець-Подільського ТОВ «Український кристал» Володимиру Юр’єву, а також управлінню освіти і науки та директору ЗЗСО № 3.
Організатори змагань бажають усім учасникам перемог, нових знайомств, приємних вражень і несподіваних відкриттів.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь