5
(2)

В рамках інформаційного консалтингу “2021-2022 н.р.: нові підходи, нові можливості”, 2 вересня, відбулась онлайн-зустріч із професійною спільнотою керівників гуртків ЗПО та ЗЗСО. Консультант Центру ПРПП Наталія Ніколайчук під час виступу окреслила ключові аспекти організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році:
– пріоритетні тренди гурткової роботи;
– основні завдання позакласної та позашкільної освіти;
 – концепція НУШ в системі позашкільної освіти.

Також доповідачами на вебінарі були: керівники гуртків ПНВО Микола Серветник, Марина Лісовська з темою:”Формування цілісної системи роботи керівника гуртка щодо реалізації здоров’язберігаючої освіти”.

На завершення онлайн-зустрічі Наталія Євгеніївна підвела підсумки та наголосила на необхідності: забезпечувати вільний вибір кожною дитиною напряму та виду діяльності, враховуючи запити дітей та їх батьків; упроваджувати компетентнісний та діяльнісний підходи в освітньому процесі; здійснювати профілактику асоціальної поведінки в дитячому та молодіжному середовищі; організовувати допрофільну та профільну підготовку вихованців; забезпечувати розвиток ІКТ технологій. Всі бажає в новому навчальному році плідної роботи та перемог.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь