5
(1)

Щорічно 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який бере свій початок від Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. З метою підвищення рівня обізнаності гуртківців про значення води у житті кожної людини та привернення уваги до проблем водопостачання й охорони водних ресурсів було проведене тематичне заняття.
22 березня керівник гуртка Мисько В.З. провів для вихованців гуртка «Природа рідного краю», учнів 3-Б класу ліцею №16 заняття на екологічну тематику «Кожна краплина має значення». Вихованці гуртка дізналися про екологічні проблеми, які пов’язані із якістю води, переглянули фото-презентацію та власноруч розмалювали мешканців океанічних водойм: синього кита, медуз, риб, морського коника, черепах, коралових поліпів. Юні вихованці під час заняття згадали про значення і важливість води, звернули увагу на проблеми якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.
На завершення заняття юні вихованці активно та захопливо розгадували кросворд «Річки, озера, океани», присвячений водним об’єктам.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь