5
(2)

Місто над Смотричем більш відоме своїми історико-культурною та природною спадщиною. Але є у нашому місті й інші, не менш цікаві і привабливі туристичні об’єкти – мурали (найчастіше графіті або результат, продукт стріт-арту, вуличного мистецтва).
Перші мурали у Кам’янці-Подільському з’явились з часів початку проведення музично-мистецьких фестивалів «Respublica». Одинадцять років тому, фестиваль як проєкт сформувався перш за все завдяки ініціативі молодих митців-активістів. Під час проведення багатьох фестивалів «Respublica» художники-муралісти з різних країн світу (Україна, Польща, Іспанія, Італія, Німеччина, Австралія, росія) займалися розписом занедбаних, аварійних та житлових будинків у старому і новому районах міста.
Керівник гуртків ПНВО Мисько В.З. під час культурно-мистецького маршруту із вимушеними переселенцями з Києва, Харкова і Донецької області мали можливість ознайомитись із більшістю муралів нашого міста, історією їх створення та вкотре прогулятись затишними і мальовничими вуличками Кам’янці-Подільського.
Все буде Україна!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь