Квест «Подорож казкою»

У кожної людини є своя перша та найулюбленіша казка. Казка, яку ми проносимо в своєму серці через все життя. І у кожного вона різна. А чому? В чому тут глибинний сенс?
В кожній прочитаній нами казці, можна знайти, як і повний перелік людських проблем, так і шляхи та способи їх вирішення. Підсвідомий вибір казки відображає проблематику особистісних моментів в житті людини, їх прагнень та переконань. Відомий американський психолог Ерік Берн ще в середині ХХ століття доводив, що за допомогою казок можливо навіть запрограмувати майбутнє дитини.
Казки не такі прості, якими здаються на перший погляд – вони схожі на багатошаровий пиріг. В дитинстві ми бачимо перший шар, він є самим зрозумілим, а з віком нам відкривається більш глибинний сенс вкладеного задуму в казку. І чим коротша казка, тим більший вона має обсяг вкладеної в неї інформації. Заввідділом еколого – натуралістичного напрямку Данчук Н.Я. та керівниками гуртків : Гільфанова Н.А., Тимцясь О. В., Столяр О. В., Журавель Н.І., Юр’єва Т. М. та Богомолова О. А., провели квест «Подорож казкою» для учнів 1- Б класу НВК №14 ( вчителі: Гвоздій Ірина Олегівна, Балан Катерина Сергіївна) де ознайомили дітей з сучасними та українськими народними казками та провели пізнавальну екскурсію по екологічній стежці відділу.
Діти були задоволенні та сповненні позитивними емоціями та новими враженнями.


Залишити відповідь