0
(0)

У кожної людини є своя перша та найулюбленіша казка. Казка, яку ми проносимо в своєму серці через все життя. І у кожного вона різна. А чому? В чому тут глибинний сенс?
В кожній прочитаній нами казці, можна знайти, як і повний перелік людських проблем, так і шляхи та способи їх вирішення. Підсвідомий вибір казки відображає проблематику особистісних моментів в житті людини, їх прагнень та переконань. Відомий американський психолог Ерік Берн ще в середині ХХ століття доводив, що за допомогою казок можливо навіть запрограмувати майбутнє дитини.
Казки не такі прості, якими здаються на перший погляд – вони схожі на багатошаровий пиріг. В дитинстві ми бачимо перший шар, він є самим зрозумілим, а з віком нам відкривається більш глибинний сенс вкладеного задуму в казку. І чим коротша казка, тим більший вона має обсяг вкладеної в неї інформації.
Керівники гуртків ПНВО еколого – натуралістичного відділу: Барвінська Л. М., Гоцуляк І. В., Тимцясь О. В., Столяр О. В., Гламозда Н. В., Юр’єва Т. М., Богомолова О. А., провели квест «В світі казок» для учнів 1 класу НВК №14 де ознайомили дітей з українськими народними казками та провели пізнавальну екскурсію по екологічній стежці відділу.
Діти були задоволенні та сповненні позитивними емоціями та новими враженнями.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь