0
(0)

Повертаються з весною в рідний край птахи – до рідних домівок-гніздечок. Виспівують шпаки, привітно махають широким крилом качки, відкриває двері теплу і сонцю журавлиний ключ. А четвірка кам’янецьких лебедів, що вже багато років зимує у теплих приміщеннях позашкільного навчально-виховного об’єднання, повернулася до своєї літньої резиденції – на озеро закоханих. До наступних осінніх холодів зігріватимуть ці птахи – символи вірності і кохання – серця кам’янчан та гостей нашого міста, милуватимуть зір природною грацією та красою.
За романтичним видовищем чорної та білої лебединих пар непомітними залишаються великі людські турботи з їх утримання та ветеринарного супроводу. Утримання представників фауни в позашкільному навчально-виховному об’єднанні здійснювалося завдяки працівників освітніх закладів міста.
Начальник управління освіти і науки Старченко Світлана Володимирівна, заступник начальника управління освіти і науки Мельник Сергій Васильович, колектив ПНВО на чолі з директором Ілаш Наталією Миколаївною, докладаючи багато зусиль для створення належних умов перебування лебедів в зимовий період, пишаються тим, що у позашкільному навчальному закладі Кам’янця живуть ці надзвичайно красиві птахи, і школярі та мешканці міста можуть рукою і серцем доторкнутися до цього прекрасного витвору природи.
Хочеться сподіватися, що у повній гармонії з природою будуть жити й надалі її діти: люди, птахи, квіти, трави. Будуть берегти, збагачувати і доповнювати одне одного для торжества весни, відродження і, власне, самого життя.
Прохання: директор ПНВО просить мешканців міста не підгодовувати лебедів протягом перших двох тижнів у зв’язку з їх адаптацією. В цей період до раціону годівлі птахів буде входити лише сухий корм.
Дякуємо за розуміння!!!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь