0
(0)

Літня школа «Дружня Україна» мандрує природничим факультетом в перше. Вихованці та керівники гуртків ПНВО щиро вдячні за цікаву та змістовну екскурсію Матвєєву Миколі Дмитровичу, доценту кафедри біології та методики її викладання, кандидату біологічних наук , Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
18 липня під час екскурсії діти ознайомились з представниками пташиного та тваринного світу Кам’янеччини, екзотичними тваринами з різних куточків планети (різних видів комах, риб, птахів, плазунів та ссавців).
Вихованці розширили знання з природничих наук та познайомились таксидермією одною із галузь природознавства на перетині зоології, музеології та мистецтва, пов’язаної з виготовленням опудал, колекційних зразків тварин та надзвичайно рідкісною професією таксидерміста.
Діти залишились приємно вражені побаченим. Такі заходи дозволяють налагодити тісну співпрацю університету і позашкілля, а також популяризувати природничі знання серед підростаючого покоління.
Поки йшли з однієї локації на іншу керівник гуртків Недря Т.В. провела екскурсію пам’ятками Старого міста.
Сьогодні також продовжили освоювати навички спортивного туризму. Діти навчилися долати етапи підйом по схилу, жердини , траверс схилу, навісну переправу та колоду. Освоїли в’язання та використання кількох вузлів.
Все буде Україна!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь