0
(0)

Згідно плану роботи координаційного центру технологічного напрямку, 3 березня 2020р. вчитель трудового навчання позашкільного навчально-виховного об’єднання Кримський Володимир Станіславович, провів для вчителів технічної праці майстер-клас на тему «Цікавий декупаж, або диво своїми руками».
З вступним словом до учасників майстер-класу звернулась методист науково-методичного центру управління освіти і науки Ніколайчук Наталія Євгеніївна ознайомивши присутніх із роллю стем-освіти в системі трудового навчання.
Декупаж – техніка декорування різних предметів за допомогою паперової аплікації. Суть техніки полягає в тому, що на поверхню предмета наклеюється з тонкого паперу зображення, яке потім покривається лаком, в результаті цього створюється ілюзія розпису.
Заняття декупажем творче та захоплююче! Учасники не просто гарно провели час, створюючи власний дизайн побутової форми, але й навчилися створювати неповторні подарунки власноруч, а також дійшли висновку – що можна працювати, відпочиваючи, адже зайняття цікавою улюбленою справою може приносити ще й дохід!!!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь