0
(0)

Коли ми знаходимося у теплі наших квартир чи будинків, безпритульні коти та собаки намагаються знайти хоч якийсь спосіб заховатися від лютого морозу, а птахи не мають нормальної можливості знайти собі їжу (та й мерзнуть, так само як і тварини). Відсутність питної погіршує й так важкі умови життя “вуличних” тварин і птахів. І якщо людина у зимовий час не прийде їм на допомогу, до весни багато хто з братів наших менших просто не доживе.
Зрозуміло, що найліпша допомога – це забрати безпритульну тварину собі, врятувати від складного життя на вулиці та подарувати тепло та любов сім’ї. Однак, по-перше, не кожен може дозволити собі тримати тварину в домі. По-друге, навіть коли ви заберете додому безпритульну тварину (а це насправді важливий і потрібний вчинок), на вулицях засніженого міста залишаться мерзнути сотні інших.
Тому вихованці гуртка «Природа рідного краю» (керівник Юр’єва Т.М.). Розробили макет – годівнички для котів, і вирішили зробити схожі й розташувати у мікрорайоні де розташована школа.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь