5
(1)

Весна в Україні. Воскресає природа, воскресає життя. Незабаром Великодні свята. З цієї нагоди українці беруться за прадавнє мистецтво розписування писанок – символу Великодня, символу Весни, символу Вічності життя. В давнину писанкарство було невід’ємною частиною життя кожної родини.
17 березня 2023 року у дружній атмосфері, допомагаючи один одному, вихованці гуртка «Юні українознавці» Кам’янець-Подільського ПНВО (керівник гуртка Ольга Повар), учні 3-В класу ліцей №7 (класний керівник Олена Тітенок), долучились до цього сакрального дійства та створили свою власну писанку! На майстер-класі з писанкарства діти дізнались про її символічний зміст та історію виникнення.
Великодні писанки станують окрасою кожної оселі, а якщо ці писанки зроблені своїми руками, то їх цінність примножується. Вони стають оберегами. Розпис писанки завжди є унікальним та індивідуальним, адже обираються ті візерунки, які символізують бажання на найбліжчий рік та створюється власний символ Великодня.
Жодна дитина не залишилась осторонь цієї справи, і з великою цікавістю всі занурилися в царину розпису елементів писанки. Найцікавішим для вихованців виявився процес знімання воску з яєць, адже під такою оболонкою приховувались усі фантазії.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь