0
(0)

Педагог – благородна професія, адже саме педагоги виховують і приводять у дорослий світ людей, які ще вчора були малюками.
Одним із таких педагогів є керівник гуртка позашкільного навчально-виховного об’єднання Гоцуляк Інна Василівна, для якої професія – це можливість самореалізації, джерело задоволення і визнання. Вона – людина, здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до людей, вміє не тільки вчити, але і сама здатна вчитися.
Світло, яке Інна Василівна вкладає в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює їх життєвий шлях. ЇЇ вихованці є переможцями різноманітних конкурсів міського, обласного і Всеукраїнського рівнів.
Дорога Інно Василівно! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей.
З нагоди Дня працівників освіти хочемо Вам побажати впевненості, витримки та міцного здоров’я. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги! Зі святом Вас!!!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь