0
(0)

Для колективу позашкільного навчально-виховного об’єднання весна розпочинається знаковим святом. У завідувача еколого-натуралістичним відділом Ткач Людмили Іонівни день народження.
Людмила Іонівна народилася в с. Ледянка Красилівського району Хмельницької області. На освітянській ниві Людмила Іонівна з 1963 року. Свою трудову діяльність розпочала вчителем біології Бердянської середньої школи Чемеровецького району. Працювала викладачем Кам’янець-Подільського радгосп-технікуму, вчителем хімії і біології Голосківської середньої школи, директором Кам’янець-Подільського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
З 1987 року еколого-натуралістичний центр учнівської молоді став для Людмили Іонівни другою домівкою. Тридцять літ, тридцять весен промайнуло як мить. Людмила Іонівна очолила ЕНЦУМ вже зрілим, досвідченим керівником, залюбленим у свою справу і людей. Людмила Іонівна з року в рік докладала максимум зусиль для того, щоб створити для кам′янчан та гостей міста неповторний острівець живої природи, окрасою якого є зоопарк, єдиний в Хмельницькій області. Щороку центр відвідує велика кількість людей, які щоразу захоплюються побаченим, дякують Людмилі Іонівні, за те, що вона зуміла створити та втримати такий необхідний для підростаючого покоління заклад, який став школою трудового навчання, виховання, дбайливого ставлення до природи, формування екологічної культури і грамотності, заклад в якому щодня лунає щирий дитячий сміх. Під вмілим керівництвом Людмили Іонівни в закладі створено усі умови для самореалізації духовного, творчого, інтелектуального потенціалу вихованців. Разом зі своїм надійним колективом Людмила Іонівна втілює і реалізовує різноманітні новаторські ідеї, безсумнівно добиваючись значних успіхів в роботі.
Енергії, сили духу, молодечого запалу, доброти, милосердя та любові у Людмили Іонівни вистачає і на людей, і на тварин.
За час роботи Людмила Іонівна неодноразово отримувала почесні грамоти виконавчого комітету міської ради, обласного департаменту освіти і науки, Міністерства освіти і науки України, відзначена почесним званням «Заслужений працівник освіти України», нагороджена знаком «Відмінник народної освіти України» та медаллю «Ветеран праці».
Шановна Людмило Іонівно, управління освіти і науки та колектив позашкільного навчально-виховного об’єднання вітає Вас з подвійним ювілеєм, бажає Вам міцності духу, відмінного здоров’я і невичерпної жаги до життя. У цей день для вас нехай все неможливе – здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Бажаємо й надалі залишатися такою енергійною і невтомною, щирою і турботливою. Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, світлу радість та родинні гаразди. Хочемо висловити свою щиру вдячність за Ваш талант організатора, який Ви вміло поєднуєте з такими дивовижними людськими якостями, як доброта, привітність і почуття гумору. Зі святом Вас!
Начальник управління освіти і науки Світлана Старченко
Директор ПНВО Наталія Ілаш

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь