0
(0)

З метою підготовки дослідницької роботи в рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді “Українська революція: 100 років надії і боротьби”, вихованці гуртка “Пішохідний туризм” (керівник Кух О.М.) відвідали Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник. Юні дослідники мали змогу попрацювати у бібліотечних  фондах музею, та ознайомилися з матеріалами, що висвітлюють тематику дослідження, а саме антирелігійну політику радянської влади у 1920-х роках. Вихованці переглянули тогочасні плакати та літературу, отримали консультації про особливості цього періоду у рідному місті. Дякуємо за сприяння директору музею Зарембі О.О. та головному зберігачу фондів Швець І.В..
Крім того  гуртківці  мали змогу працювати з джерелами у Відділі рідкісних видань бібліотеки КПНУ ім. І. Огієнка, де опрацювали періодичні видання 20-х років ХХ ст. та зібрали необхідну інформацію для дослідження,  ознайомилися з особливостями роботи відділу, дізналися про найцінніші екземпляри, що тут зберігаються.
Дякуємо за допомогу декану історичного факультету Глушковецькому А.Л та завідувачу Відділу рідкісних видань Крюковій Н.Д.
Вихованці отримали неймовірні враження та неоціненний досвід роботи з історичними джерелами. Нові знання про суперечливий період в історії України та власні висновки будуть використанні у роботі дослідників-початківців.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь