0
(0)

Земля – наш спільний дім. Пам’ятаймо, все залежить від нас. Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, висаджують квіти,дерева, прибирають парки. І попри всеу процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість сміття невпинно збільшується. Тому, проблема сміття є важливою і актуальною на сьогодні. Складається таке враження, що ми сміття просто виробляємо. Так, тільки у 2015 році було утворено близько 48 млн м3твердих побутових відходів (далі – ТПВ), з них 94% були захоронені на полігонах, 3% –спалені, 3% – перероблені.
Загальна маса вже накопичених на території України відходів у поверхневих сховищах перевищує 35 млрд т (16 млрд т з них потенційно небезпечні відходи), що в розрахунку на 1 км2 площі становить близько 40 тис. т. А якщо розділити 35 млрд т сміття, яке знаходиться лише на полігонах, на приблизно 46 млн жителів України — вийде по 760 т на кожного українця!
Кожна людина може і мусить вплинути на подальшу «долю» тих відходів, які вона викидає. За будь-яких умов у боротьбі зі сміттям вирішальну роль відіграє особисте ставлення кожного з нас до цієї проблеми.
Члени гуртка «Людина і довкілля» (кер. Гільфанова Н.А.) пропонують, в кожній школі, в кожному позашкільному закладі, відкрити майстерню: «Друге життя непотрібних речей», тим самим зменшити забруднення нашої Землі.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь