0
(0)

Керівники гуртків ПНВО приєдналися до волонтерів проекту «UNISEF для кожної дитини» і провели в понеділок, 16 травня, майстер-класи в дитячому містечку на центральній площі міського парку Героїв Євромайдану. Майстри своєї справи О. Богомолова та І.Гоцуляк виготовили разом з дітками вітальні листівки. Кожна дитина прикрашала листівку з особливою ніжністю, адже це був подарунок для рідної людини.
Але швидко біжить час, і ось вже змінюється команда.
Естафету проведення майстер-класів підхоплюють керівники гуртків туристичного напрямку О.Кух та В. Мисько. Педагоги запропонували діткам виготовити підсвічник з природнього матеріалу. Якою захоплюючою та цікавою була робота! Кожна дитина демонструвала свої творчі здібності, фантазію, креативність. Батьки також долучались до роботи, допомагаючи найменшим діткам створювати неповторні вироби.
Крім вищезгаданих майстер-класів, був й “Аквагрим”, де свої художні здібності демонструвала наша колега Гламозда Н.В., малювала на обличчі дітей багато чудових картинок, казкових героїв, а також національні символи України.
Кожен майстер-клас відвідали більше 45 дітей різного віку.
Робота проведених заходів вийшла за часові рамки, адже було дуже багато бажаючих, всім хотілось спробувати виготовити власноруч подарунки для батьків, бабусь та дідусів. А ми вкотре пересвідчились у необхідності своєї професії та результату роботи, коли серце віддаєш дітям.Більше фото тут.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь