5
(2)

Кам’янець-Подільський – місто більш відоме своїми історико-культурними та природними пам’ятками. Але у нашому місті є й інші, не менш цікаві і привабливі туристичні об’єкти – мурали, або стінописи (як продукт стріт-арту і вуличного мистецтва).
Перші мурали у Кам’янці-Подільському з’явились з часів початку проведення музично-мистецьких фестивалів «Respublica». Під час проведення багатьох цих фестивалів художники-муралісти з різних країн світу (Україна, Польща, Іспанія, Італія, Німеччина, Аргентина) займалися розписом занедбаних, аварійних та житлових будинків у старому і новому районах міста.
26 жовтня найактивніші вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» (керівник гуртка Мисько Володимир) під час культурно-мистецького маршруту «Мурали нашого міста» мали можливість ознайомитись із більшістю із них, історією їх створення та вкотре прогулятись затишними і мальовничими вуличками Кам’янця-Подільського.
Також юні вихованці наочно побачили зовсім новий мурал, який присвячений нашому молодому Герою – Максиму Квапишу (колишньому вихованцю туристичних гуртків ПНВО) та мурал «Сіячі снів», який був одним із найкращих у світі в 2013 році.
Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі екскурсії, працювати та навчати дітей!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь