5
(1)

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біорізноманіття, головним завданням якого є привернення уваги до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для існування людей.
Біорізноманіття – це різноманіття живих організмів Землі на всіх рівнях організації живого і в усіх просторово обмежених середовищах існування (наземних, прісноводних, морських). Воно відіграє важливу роль у всіх екосистемах. Не тільки в тих, які є «природними», наприклад, в національних парках або природних заповідниках, але також і в тих, які були створені та керуються людиною. Біорізноманіття є основою тих численних благ, які екосистеми надають людям.
Щорічне відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття – чудова можливість ще раз згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність кожної людини за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.
Керівниками гуртків відділу ЕНЦУМ було проведено квест- гру «Природа це скарб», яка присвячена Міжнародному дню біорізноманіття.
Метою було:
– сформувати у дітей основи екологічної культури, правильне ставлення дитини до навколишньої природи, до себе і до людей;
– привернути увагу учнів до екологічних проблем; роз¬вивати екологічне мислення; виховувати бережливе ставлення до природи;
– ознайомити дітей із сучасними проблемами охорони природи в Україні.
Діти були задоволені та закликають усіх ще раз замислитися про необхідність збереження екосистеми.
Гармонія з природою – це гармонія з собою. Бережімо природу, частинкою якої ми є.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь