5
(1)

Орієнтування на місцевості – це визначення свого місцеположення відносно сторін горизонту та потрібного напрямку руху, вміння витримувати цей напрямок на шляху за допомогою різноманітних пристроїв та спеціальних приладів. А спортивне орієнтування – це вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів.
Уміння юного туриста орієнтуватися за допомогою топографічної карти, компаса ті місцевих ознак є ознакою доброї технічної підготовки.
Для того, щоб правильно орієнтуватись на місцевості з допомогою спеціальної карти, необхідно перш за все оволодіти основними правилами орієнтування, знати найпоширеніші топографічні знаки та вірно визначати напрям на окремі предмети (азимут).
21 липня в рамках заходів літньої школи «Дружня Україна-22» керівники гуртків ПНВО (Кух О.М., Недря Т.В. та Мисько В.З.) провели майстер-клас «Основи орієнтування», в ході якого діти ознайомились із різними видами географічних карт, видами масштабів, умовними позначеннями та навчились визначати сторони горизонту та азимут.
День пройшов позитивно та емоційно.
Все буде Україна!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь