5
(4)

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України від 2002 року в Україні встановлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.
Керівники гуртків ПНВО: Мисько В.З., Тимцясь О.В., Богомолова О.А., Галецька О.В., Кух О.М., Сорока Н.Й., Подшивалова Л.С. Повар О.В., Лазаркевич Л.Г., Юр’єва Т.М., Трояновська О.М. та Федчук Р.І. провели майстер-класи, конкурси малюнків «Діти України – за мир на землі!», складали асоціативний кущ «Ми за мирне небо України», писали побажання.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше закінчення війни, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь