5
(1)

25 жовтня для вихованців гуртка «Туристичне багатоборство», керівник гуртка Лісовська Марина Олегівна, разом із класним керівником 7 класу Інною Дікал і класним керівником 8 класу Людмилою Гончаренко ліцею №2, було проведено туристсько-краєзнавчу подорож за маршрутом с. Кривче (Тернопільська обл.) – м. Хотин (Чернівецька обл.).
Під час екскурсії юні дослідники побували у печері «Кришталевій» та відвідали знамениту буковинську твердиню – Хотинську фортецю.
Печера «Кришталева» вразила дітей в першу чергу красою різнокольорових кристалів та величезними підземними залами. Також юні вихованці дізнались про історію відкриття печери, формування карстових порожнин на нашій території та почули кілька легенд, пов’язаних із печерними «господарем».
На території Хотинської фортеці діти дізнались про історію замку, ознайомились із різноманітними експозиціями та отримали цікаву інформацію про основні битви від XIII до XIX століття, серед яких про найвидатнішу битву 1621 р. під керівництвом Петра Сагайдачного.
Окрема подяка Миську Володимиру Зіновійовичу за екскурсійний супровід та цікаві і змістовні розповіді.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та навчати дітей!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь