0
(0)

21 листопада дуже символічний день- День Гідності та Свободи! Це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє. Мільйони українців вшановують ідеали свободи, демократії, патріотизму й мужності своїх громадян.
День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно присвячене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.
Цьогоріч Україна відзначає його у стані повномасштабного російського вторгнення та знову ціною життів виборює своє право на Гідність та Свободу.
Керівники гуртків туристсько-краєзнавчого відділу ПНВО також провели ряд заходів, які приурочені Дню Гідності та Свободи.
Так, вихованцям гуртка “Екологічне краєзнавство” (кер. Касапчук Н.В.) було проведено виховний захід “Україна – територія гідності та свободи”.
Також, для вихованців рою «Козачата», учні 3-В класу, ліцей 7 (керівник Олена Тітенок), вихованців гуртка «Юні українознавці» ПНВО (керівник гуртка Ольга Повар) (кер. Повар О.В.) проведено виховний захід “Я крапля в океані!”
Все буде Україна!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь