5
(3)

Синичкин день — одне з народних свят, яке затвердили 12 листопада не випадково. Саме в цей день багато птахів прилітає погодуватися пізньої осені. Тому люди готувалися, робили годівниці, насипали корм для птахів. Серед корму, який їдять синички, можна виділити насіння соняшнику або гарбузове, сало, горішки арахісу.
Птахи прилітають до годівниць, які спеціально робили до осені жителі всіх сіл і міст. Їх наповнюють їжею для птахів. Синички за народним повір’ям залучають добро і благополуччя в будинок.
Не всі знають, що синиця названа не через оперення синього кольору, а по її пісні, яка нагадує дзвіночок. Якщо порівняти політ синиці з іншими птахами, то можна відзначити, що він найенергійніший з меншим маханням крил і швидкий за швидкістю.
Коли проходить?
Щороку це свято проходить в один день — 12 листопада. У старому календарі воно значиться 30 жовтня.
Хто святкує?
Святкують всі православні християни день Зиновія і Синичкин день. Також всі жителі шанують це свято, особливо сільськогосподарські працівники, мисливці та рибалки.
Для вихованців гуртка “Природа рідного краю (кер.Богомолова О.А.) проведено виховний захід “Синичкін день”, в ході якого діти відгадували загадки та працювали в групах.
Гуртківцям було цікаво та пізнавально.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь