0
(0)

Координаційний центр еколого – натуралістичного відділу ПНВО нагадує, що обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини» триває до 20 травня 2020 року.
З метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань у Хмельницькій області стартує щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».
У цьому році Конкурс пройде під гаслом: «Сміття зберемо – природу збережемо!».
Для участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів області з метою вивчення та відтворення стану довкілля у творчій формі поробок, малюнків та фоторобіт, що висвітлюють дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність.
За результатами оцінювання робіт конкурсантів, журі визначить найкращі роботи за номінаціями:
– краща поробка,
– кращий малюнок,
– краща фоторобота.
Переможці будуть нагороджені грамотами Департаменту природних ресурсів та екології, Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Контактні особи:
Тодорова Лілія Іванівна – начальник відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації, телефон: (0382) 65-69-59, поштова адреса: вул. Свободи, 70, м. Хмельницький, електронна адреса 42814282@mail.gov.ua;
Демчишина Зоя Іванівна – методист Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, тел. (0382) 71-64-49.

Підготовлено Департаментом природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь