0
(0)

В сучасному світі значно зменшилася чисельність пташиного населення, хоча людина, як і раніше, потребує товариства пернатих друзів. Тому на сьогодні досить гостро стоїть питання охорони птахів.
Вирішуючи долю тих чи інших птахів, треба враховувати всі особливості їхнього життя, переглянути всі форми взаємовідносин між ними і людьми, для того, щоб в умовах сучасного науково-технічного розвитку знайти можливість зберегти світ пернатих не тільки для нинішнього, а й для майбутніх поколінь.
Перша й основна умова для охорони птахів – збереження в сталому стані їхніх місць гніздування і кормової бази.
Друга, не менш важлива умова збереження птахів – підгодівля птахів у несприятливий час, оскільки для птахів голод – одна з основних причин загибелі взимку.
Саме з цієї нагоди 25 лютого 2019 року в ЗОШ №17 для учнів закладів загальної середньої освіти міста було проведено природоохоронну акцію «Допоможемо зимуючим птахам».
Захід проходив у формі квесту, який провели педагоги ПНВО: Наталія Гламозда, Інна Гоцуляк, Оксана Богомолова, Наталія Данчук, Вікторія Березовська та Володимир Воронюк.
Провідний спеціаліст з екологічної освіти НПП «Подільські Товтри» Лучков Олексій ознайомив присутніх з орнітологічною фауною краю. Діти стали учасниками виставки присвяченої птахам за такими номінаціями: «Листівка», «Стінгазета», «Годівничка» та «Малюнок».
Адміністрація ПНВО щиро вдячна за гостинність директору ЗОШ №17 Ткачуку Борису Миколайовичу, вчителю біології Франчук Марії Іванівні, вчителю географії Воронцові Галині Сергіївна та усім представникам закладів загальної середньої освіти міста за участь в заході.
Сподіваємося, що навесні наше рідне місто зацвіте весняним цвітом, заспіває пташиним співом, а ми будемо цим милуватися!
До нових зустрічей!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь