0
(0)

14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва відзначається День захисника України.
11 жовтня, ПНВО разом з управлінням освіти і науки на базі НВК№3 розпочали І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” ( “Джура”).
Найкращі рої усіх шкіл міста змагалися у вправності на мужність, витривалість,майстерність у військовій справі, умінні володіти козацькими видами зброї,надавати долікарську допомогу.
Змагання розпочались з урочистого зібрання.
Секретар міської ради Дмитро Васильянов та начальник управління освіти і науки Світлана Старченко у привітальному слові побажали усім учасникам змагань перемог та найкращих здобутків у вправності та військовій майстерності.
Рої демонстрували стройову підготовку у конкурсі “Впоряд”, показали вміння та спритність у стрільбі та у збиранні і розбиранні автомата.
Мистецьку майстерність демонстрували у “Ватрі”, вміння надавати першу медичну допомогу рої показували в конкурсі “Рятівник”.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Один коментар до “Розпочалась військово-патріотична гра “Сокіл-Джура””
  1. […] На виконання завдань Концепції національно-патріотичного виховання, заходів щодо проведення Днів європейської спадщини та з метою популяризації пам’яток культури нашого міста, 23 вересня 2016 року в Кам’янець-Подільским ПНВО проведено футквест «Кам’янець – острів скарбів» серед учнів навчальних закладів міста. Юні знавці історії міста протягом години відшукували зашифровані історичні об’єкти та пробігли понад 3 кілометри. Результати футквесту будуть враховані при підведенні підсумків місткого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). […]

Залишити відповідь