0
(0)

Вихід з карантину, насправді, це чергова перебудова ритму, а отже і стрес.
Певний період часу ми призвичаювали нашу малечу до обмежень та нових умов безпеки. Зараз поступово виходимо з карантину, тому може виникати певна тривога та хвилювання, і насправді це теж ок. Адже наші реалії та зміни в середовищі вимагають все нових підходів адаптації, вчергове. Для наших дітей все так само. Єдине, що вони в першу чергу проживають цей період через призму нашого дорослого сприйняти. Тому в цей час так важлива наша підтримка для дітей. Для тих, хто поступово повертається в соціум .
Що змінилося, що відчувають наші діти в цих постійно змінних обмежень та поступової свободи? Як подбати про м’яке відновлення звичного ритму ? Як влаштувати комфортні умови, щоб дитина легше справилась з напругою, страхами та вибрала свій темп відновлення? Як безпечно включатись зі своїми дітьми в дитячий соціум ?
Звичайно граючись. Я в своїй роботі використовую театротерапію , та лялькотерапію.

Лялькотерапія – це особлива форма інтерактивного театру, коли гра з лялькою використовується для психологічної допомоги. Це своєрідна форма адаптації в соціумі дітей після таких стресових умов як карантин.

Презентуємо частинку роботи керівника гуртка Гламозди Н.В..
За матеріалами блогу керівника гуртка Гламозди Н.В.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь