0
(0)

З 06 по 08 травня 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді вперше дистанційно було проведено онлайн-тренінг для педагогічних працівників «Методи та форми дистанційної роботи в позашкільному освітньому процесі» (далі – Тренінг), який проводився з метою оволодіння та набуття педагогічними працівниками практичних навичок користування онлайн-сервісами та інструментами для організації дистанційної роботи, популяризації методів та форм дистанційної роботи в позашкільному освітньому процесі.
У Тренінгу прийняли участь педагоги позашкільного навчально-виховного об’єднання, а саме: Бабюк В.Т., Касапчук Н.В., Кух О.В., Лісовський А.С., Повар О.В., Полевий Ю.Б., Федчук Р.І. та Недря Т.В. Обсяг навчання становив 5 годин/0,16 кредиту Європейської кредитної трансфернонакопичувальної системи (ЄКТС).
Програмою Тренінгу було передбачено:
• ознайомлення з можливостями використання сервісу Zoom для проведення відеоконференцій та онлайн-занять з учасниками освітнього процесу;
• огляд деяких онлайн-сервісів та інструментів, які можна використовувати для організації дистанційної роботи;
• ознайомлення з алгоритмом роботи та набуття практичних навичок роботи у додатку Google Classroom;
• застосування онлайн-тестів у освітньому процесі для підвищення ефективності навчання, переваги їх використання;
• набуття практичних навичок зі створення онлайн-тестів в додатку Google Форми, на ресурсі Kahoot! та на платформі «Всеосвіта».
Учасники Тренінгу – педагогічні працівники, які успішно виконали Програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «ТРЕНІНГ»), отримають відповідні сертифікати.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь