5
(1)

Серед людей є багато різноманітних захоплень: хтось любить вишивати, хтось грає у футбол, а хтось співає або навіть складає вірші. Є ще таке класне захоплення як колекціонування. Навколо нас, виявляється є дуже багато різноманітних речей, які несуть із собою надзвичайно багато цікавої інформації. Про те, що колекціонування не дивацтво та не даремна витрата часу, а надзвичайно захоплива справа (ще й із географічним «присмаком»), учасники Літньої школи «Дружня Україна-22» переконались під час надзвичайно цікавого і захопливого майстер-класу «Вчимось колекціонувати!», яке 26 липня 2022 року провів керівник гуртків Мисько В.З..
Дітям, які відвідали цей захід, надовго запам’ятається інформація про колекціонування, його види, про те, що можна колекціонувати поштові листівки та конверти, значки, туристичні карти, банкноти і монети країн світу, туристичні путівники і буклети, мінералогічні колекції, гербарії, звичайні магнітики, футбольну атрибутику, сірникові коробки та навіть звичайні пластикові корки.
Крім того в рамках заходів Літньої школи було проведено майстер-клас “Брелок з фетру у техніці аплікація “З любов’ю до України” (Бурлуцька О.І. та Богомолова О.А.).
Робота була захоплюючою та цікавою.
Кожна дитина демонструвала свої творчі здібності, фантазію та креативність. Батьки також долучались до роботи.
З чудовими виробами та гарним настроєм діти повертались додому.
Усе буде Україна!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь