5
(2)

1 листопада відбулась науково-практична конференція «Освіта в умовах воєнного стану в Україні: психолого-педагогічний аспект» (присвячується пам’яті А. П. Назаренка).
Сьогодні особливо гостро постає питання національно-патріотичного виховання молоді, яка повинна знати правдиву, справжню історію визвольних змагань, події Української революції 1917 – 1921 рр., знати процеси державотворення Української народної республіки, її діячів. Тому що не знаючи історії України, не можливо зрозуміти та усвідомити причини та наслідки повномасштабної агресії росії проти суверенної України. Історія України знає багато імен своїх славних героїв, які непохитно і самовіддано захищали свою землю від ворогів. Не останнє місце в ній займає постать голови Директоріі Симона Петлюри, історичної особи, яка прославила Україну, примножила історію, залишила після себе вікопомний слід.
В статті дослідженні маловідомі сторінки історії Української революції 1917-1921рр., коли м. Кам’янець-Подільський став останьою столицею Директорії.
Розроблено екскурсійно-краєзнавчий маршрут на тему: «Кам’янець- Подільський – остання столиця Директорії. Подорож в історію України доби УНР (1919 рік)».
У конференції, яка пройшла від онлайн-режимі, прийняли участь і працівники нашого закладу.
Керівник гуртка та культорганізатор ПНВО Недря Т. В. у своєму виступі презентувала дослідження на тему «Кам’янець-Подільський – остання столиця Директорії: подорож в історію України доби УНР (1919 рік) за напрямом: «Виховний процес в закладах освіти як ефективний засіб формування морального наративу демократії, толерантності, територіальної цілісності та незалежності України».
Керівник гуртків Мисько В.З. презентував дослідження «Особливості ведення туристсько-краєзнавчої роботи у закладах загальної середньої освіти та позашкільній роботі (на прикладі діяльності Кам’янець-Подільського ПНВО»).


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь