0
(0)

24 березня в сквері Танкістів відбулось відкриття регіональних ювілейних змагань з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі», присвячені 73-ій річниці визволення Кам’янця-Подільського від нацистських окупантів.
З привітальними словом до учасників змагань звернулися секретар міської ради Васильянов Д.С. та голова ради Ветеранів Рогаль Л.І, які побажали командам вдалих виступів.
На відкритті були присутні заступник начальника управління освіти і науки Мельник С.В., завідувач відділу загальної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Потанська В.Д., методист управління освіти і науки Ніколайчук Н.Є. та завідувач відділом молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики – Павловський І.С.
Гуртківці ПНВО «Джура» та «Юні миротворці» поклали квіти до пам’ятників визволителям міста та полеглим в Антитерористичній операції.
Вихованки ЦДЮТ – Діана Гончар та Тетяна Роговик привітали команди піснями «Моїй Україні» та «Україна-вишиванка».
В цьому році в 20-их змаганнях приймає участь 12 команд з Тернополя, Почаєва, Миколаєва, Чернівців, Хмельницького, Полонного та Кам’янця-Подільського. Програма розрахована на 3 змагальні дні: «Смуга перешкод», «Рятувальні роботи» та «Крос-похід».
Організатори змагань бажають усім учасникам перемог, нових знайомств, приємних вражень і несподіваних відкриттів.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь